Festivalový meeting point

V rámci letošního ročníku jsme pro vás připravili nový festivalový prostor KOMA Modular, který bude od úterý 16.5 do úterý 23.5 postavený na Moravském náměstí u jezdecké sochy markraběte Jošta. V KOMě si můžete zakoupit vstupenky, pohovořit s herci, dát si dobrou kávu nebo speciální festivalovou sušenku. Bude zde k dispozici „dramaturgická pohotovost“, díky které vám dramaturgové zúčastněných brněnských divadel u dobré kávy rádi poradí, které představení máte navštívit. KOMA Meeting Point bude otevřen od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 a v sobotu a v neděli od 10:00 do 20:00.

Těšit se můžete také na aktivity nejen pro rodiny s dětmi. Například:

 

Cesta divadelním světem
Objev divadelní svět! Interaktivní samoobslužná hra pro děti a jejich doprovod. Vhodné pro děti 5+.

 

Divadlo je hra
Vyzvedněte si hrací kartičku na jakémkoliv prodejním místě DSB. Pokud navštívíte šest našich akcí – představení nebo doprovodných programů – a kartičku zaplníte, můžete si zakoupit zvýhodněnou vstupenku na začátek nové divadelní SEZONY v Národním divadle Brno.

 

Vyrob si svou DSBrož
Po dobu festivalu s námi můžete strávit pár tvůrčích chvil v KOMě a vyrobit si svou vlastní brož. Kousek tylu z baletní sukénky NdB, kouzelná příze z Polárky a navrch červený samet z Provázku? Ozdobte se kousky vašich oblíbených scén!