Skip to main content

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

DIVADLO POLÁRKA V KOPRODUKCI S DSB 26. 5. / 10.30 / 1 hod 30 min Středisko volného času Lužánky ŽÁNR: Tuzemské, Děti, Koprodukce, Site-specific

NOVÝ TERMÍN SOBOTNÍHO PŘEDSTAVENÍ

Přesun představení do Střediska volného času Lužánky!!!

vstupenky
Z důvodu nepříznivé  předpovědi počasí na sobotní dopoledne jsme byli nuceni přesunout představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Představení je přesunuto na neděli 26. 5. od 10.30. Místo konání i vše ostatní zůstává stejné.
V případě, že by vám nový termín nevyhovoval, máte nárok na vrácení vstupného. V takovém případě, prosím, kontaktujte Zákaznické centrum NdB na Dvořákově 11 nebo na email storno@ndbrno.cz do 5.6.2024.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Když už člověk musí hledat princeznu, tak ať to stojí za to!
Cesty mohou být nebezpečné, tajemné a dobrodružné, a na ty by se odvážil jenom někdo opravdu odvážný, například princ Ludvík. Jenže ouha, princ Ludvík je všechno, jen ne odvážný. Když venku zamňouká kočka, chytne se máminy sukně, na nebezpečné cestě za princeznou bude potřebovat pomoc nejen Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, ale hlavně tebe! Zachraňte prince Ludvíka!
Interaktivní divadelní procházka pro rodiny s dětmi od čtyř let na motivy klasické pohádky Karla Jaromíra Erbena o tom, že když si vzájemně pomůžeme, dokážeme spoustu věcí. Dětský divák je za pomoci rodiče aktivně vtažen do příběhu a ovlivňuje děj, rodič je přítomen po celou dobu představení.

Projekt „NdB rozvíjí kreativní učení“ (reg. číslo: 0213000140) se uskutečňuje za finanční podpory Evropské unie.

Režie: Monika Jelínková, Marie Bravencová

Dramaturgie: Karolina Ondrová

Scénografie, loutky: Barbora Čechová

Asistentka scénografie, kostýmy: Lucie Herzogová

Hudba: Zdeněk Král

Účinkují: Vít Malecha, Matěj Záhořík, Jarda Tomáš nebo Tibor Kotlár, Petr Theodor Pidrman, Ivana Klimešová, Tereza Chvátalová, Iveta Kocifajová a Marie Klemensová